Kurumsal

Şablon; 1995 yılında kurulmuş olup, mobilya sektörü için gerekli olan imalat ve montaj çalışmalarına kolay çözümler üretmektedir.

Sektördeki bilgi ve tecrübesi ile birlikte birçok proje gerçekleştirerek, imalat, ithalat ve ihracat yapmıştır. Sektörün gelişmesine öncülük ederek son dönemlerde trend olan mobilya montajında kullanılmak üzere imalat ve montaj şablonlarının üretimine başlamıştır. Mobilya imalatında ve montajında gerekli olan montaj ve imalat deliklerinin açılması için tasarlanan şablonların hem yurt içinde hem de yurt dışında satışı sürmektedir.

Günümüzde panel mobilya ve sökülüp takılabilen mobilya imalatında, levha kesim ve bantlama işlemleri ile dolap kapakları, konusunda uzmanlarca yapılmaktadır. Montaj işlemleri profesyonel veya amatör çalışma yapanlar tarafından yapılmaktadır. Şablon tam da bu aşamada devreye girerek, kolay çözümler sunmaktadır.

Şablon olarak, inovatif bakış açısı ile yeni ürünlerin geliştirilmesi ve farklı konularda şablon üretimlerimizle gelişmeye ve geliştirmeye devam ediyoruz.